Додаток для Windows

1win coint
Фрiспiни за депозит 1win казино

Реєструйся та отримай бонус

Бонус +500% за реєстрацію

Отримати бонус

1win Статистика

Букмекерська контора 1win — надійний та досвідчений партнер для любителів ставок на спорт та гемлінг. Ми пропонуємо ставки по лінії в лайві на більш ніж 30 видів спорту: від футболу, тенісу, баскетболу та волейболу до крикету, ММА, гольфу та Формули-1. Крім великого вибору спортивних подій 1він гарантує наявність трансляцій, зручний інтерфейс і бонуси 1win при реєстрації. Але окрім стандартних букмекерських функцій, у нас є розділ «1win статистика» — незвичайний для конкурентів спосіб аналізувати спортивні події.

1win Статистика

1win статистика всіх спортивних подій

Всі, хто хоча б один раз робив ставки на спорт ставки на спорт, знають, що в кожному матчі професійного рівня (а часом і аматорського) є статистика матчу після його закінчення та у перервах. Під статистикою маються на увазі основні показники гравців та команди в цілому, залежно від виду спорту. Якщо говорити про найпопулярніший вид спорту для ставок — футбол, то в ньому глядачі завжди бачать основну статистику:

Результати матчів онлайн

Дані можна дізнатися у будь-якій букмекерській конторі, включаючи 1 win вже після закінчення матчу у розділі «Результати». Любителів тенісу також цікавить докладна статистика матчу:

Ця статистика доступна вже не у всіх конторах, для перегляду любителі тенісу відвідують спеціалізовані сайти. А що, якщо зібрати загальну статистику з усіх видів спорту на одній сторінці? Це зробили ми – на сайті та у додатку БК 1win.

Для чого потрібна 1win статистика?

1win Статистика

За допомогою основної статистики можна виявити деякі закономірності в результатах та дізнатися більше про поточний стан команди чи гравця. Особливо це стосується ліг, які не такі популярні серед звичайних уболівальників. 1win статистика дозволяє знайти результати минулих турнірів у нижчих футбольних лігах Англії, Іспанії, Франції та, звичайно, Росії. Причому інформація доступна з тенісу, волейболу, гольфу та інших дисциплін. Такої докладної статистики немає в жодного букмекера у країнах колишнього СНД! Що важливо: для перегляду таблиць та графіків необов’язково реєструватися!

Яка інформація представлена ​​у статистиці?

Всю вказану інформацію легко знайти у пошуку на офіційному сайті букмекерської контори 1 win та в мобільному додатку. Ми прагнемо вчасно оновлювати останні результати, щодня проходять тисячі турнірів за участю десятків тисяч спортсменів у сотнях найвищих та нижчих ліг. БК 1vin пропонує лише актуальну та вірну інформацію про минулі матчі у зручній інфографіці.

1вин статистика: навігація по розділу

1win статистика Англійської Прем’єр-ліги

На кліку на будь-який з видів спорту відкриється список країн, що приймають найбільші світові та місцеві турніри. Як потрапити на сторінку АПЛ з футболу? Покажемо на прикладі:

1win Статистика

Ліворуч і праворуч є вікно пошуку. Якщо клієнт переходить на турнір, на нього чекає ось таке головне меню:

У кожному футбольному турнірі на сайті букмекера 1він представлена ​​докладна зведена інфографіка, яка допоможе дізнатися більше про змагання.

Вся футбольна статистика на одному сайті

На кліку на сайті 1вин у розділі «Футбол» відкривається наступна статистика:

Абсолютно у всіх ліг, які є у списку для ставок на спорт 1вин у «Статистиці» зібрано своєчасну інформацію: від списку кращих бомбардирів до короткого зведення за результатами та календар аж до останнього туру. У верхньому меню кожен користувач може переключити сезон і переглянути прогрес команди. 1win статистика здатна стати потужним інструментом для аналітики досвідчених любителів парі на спорт та важливим інструментом для початку ставкової кар’єри у новачків.

Пам’ятайте: для перегляду статистики реєстрація не потрібна, достатньо відвідати у зручний час сайт БК 1win, але щоб отримати бонуси на депозит та інші фішки, необхідно пройти швидку реєстрацію та розпочати гру на реальні гроші!